چهارشنبه نوزدهم خرداد ۱۳۸۹

پل

جلالي تبار به " پل" پيوست

سايت خبري سيمافيلم : عليرضا جلالي تبار به " پل " پيوست . اين بازيگر که از چهارشنبه پنجم خرداد ماه مقابل دوربين " پل " قرار گرفته است ، نقش مهدي را در اين تله فيلم بازي مي کند . به گفته مجيد پري خواه ، تهيه کننده اين فيلم تلويزيوني جلالي تبار قرار است در کرمانشاه و در لوکيشن کوره پزخانه بازي داشته باشد . به گزارش سايت خبری سيما فيلم ، شاپور شهبازي اين تله فيلم را نوشته و کارگرداني مي کند. گفتني است، حدود سي درصد از تصوير برداري آن نیز تا کنون انجام شده است . جلالي تبار، اولين بازيگر حرفه اي است که در اين کار حضور مي يابد و مابقي بازيگران آن محلي هستند که محمد معين تير انداز ، آرمين اميريان و امير سعيدي از آن جمله اند . محور داستان "پل" بلوغ شخصيتي يک نوجوان به نام پارسا است و نقش آن را امين شاهمرادي بازي مي کند . او طي مسائل و مشکلات مالي ، خانواده اش که سطحي متوسط مرفه داشت، به خانواده اي فقير تبديل مي شود . او محله و مدرسه اش را عوض مي کند و در دوستي با همکلاسي هاي جديد و وارد شدن به محيط کار به نوعي بلوغ مي رسد . گفتني است ، اين تله فيلم در گروه اجتماعي مرکز سيمافيلم توليد مي شود و مجيد پري خواه به اتفاق جواد خميس آبادي آن را تهيه مي کنند . تاريخ انتشار:10/3/89 ساعت انتشار:
13:50

نوشته شده توسط س م در 1:12 |  لینک ثابت   • 

شنبه پانزدهم خرداد ۱۳۸۹

جلالی تبار، فراهانی و رهنما در فیلم جدید داریوش فرهنگ

 



داریوش فرهنگ فیلمبرداری جدیدترین اثر خود به نام" خنده در باران" را با بازی علیرضا جلالی تبار، شقایق فراهانی و بهاره رهنما 25 خرداد آغاز می کند.

ولی الله مدنی تهیه کننده این فیلم سینمایی دراین باره به مهر گفت: مدتی است که پیش تولید فیلم سینمایی"خنده در باران" آغاز شده است. فیلمنامه این فیلم را امید سهرابی نوشته . بازنویسی نهایی آن هم به پایان رسیده است وامیدوارم بتوانیم بین 25 خرداد تا اول تیرماه فیلمبرداری را آغاز کنیم.
وی ادامه داد: داریوش فرهنگ کارگردانی این فیلم سینمایی را برعهده دارد . این تهیه کننده افزود: عوامل و بیشتر بازیگران فیلم مشخص شده اند و بقیه بازیگران نیز به زودی انتخاب می شود. تا کنون حضور علیرضا جلالی تبار،شقایق فراهانی، بهاره رهنما، نصرالله رادش و رسول نجفیان در"خنده در باران" قطعی شده است.
عوامل تولید این پروژه عبارتند از مدیر فیلمبرداری: حسن قلی زاده، صدابردار: بهروز معاونیان، طراح صحنه و دکور: فاضل ژیان، طراح لباس: نازنین خزایی، طراح گریم: مهدیه اعرابی، مدیر تدارکات: مجتبی اجاقی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: علیرضا بزدوده و مریم بحرالعلومی، پشتیبانی تولید: ابراهیم بحرالعلومی.داریوش فرهنگ فیلم های سینمایی"طلسم"، "دو فیلم با یک بلیت"، "روانی"، "رز زرد"، "گزارش" و مجموعه های تلویزیونی "سلطان و شبان"، "طلسم شدگان" و "راه شب" را در کارنامه دارد.

 

نوشته شده توسط س م در 22:29 |  لینک ثابت   •